a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ASFALT PLENTİ İNŞAATIMIZ DEVAM EDİYOR

   Kendi asfaltını üretmek için Kuruçay alanında önemli bir yatırıma imza atan Belediyemizin asfalt plenti inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

   Hem hizmetlerinin kalitesini ve oranını arttırmak, hem de bunu daha az maliyetle yapabilmek amacıyla çeşitli yatırımlara imza atan Belediyemizin en önemli yatırımlardan bir tanesi olan asfalt plenti inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

   İl Özel İdaresi ve Karayolları Şube Şefliği’nin Kuruçay Mevkiinde bulunan asfalt tesisi civarındaki 42 dönümlük alanda sürdürülen inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, sorumlulardan bilgi aldı.

  İncelemeler sonunda, Nisan ayında hizmete başlaması planlanan tesis ile ilgili kısa bir bilgi veren Başkanımız, bu yatırımla Adıyaman Belediyesi’nin artık kendi asfaltını üreteceğini ve asfalt giderinde yüzde 40 civarında bir kar elde edileceğini söyleyerek, “İlimizde yaşanan yol sorununun çözümü için başlattığımız asfalt plenti tesisimizin inşaat çalışmalarını inceledik. Bu tesisi tamamladıktan sonra şehrimizin en ücra noktalarına kadar ulaşım sorurunu çözüp, vatandaşlarımızın önemli bir sorununa daha neşter vuracağız inşallah” diye konuştu.