ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ

icon Telefon:
216 71 39|
icon Fax:
216 10 27
icon Mail:
ozelkalem@adiyaman.bel.tr

MÜDÜRÜMÜZÜN ÖZGEÇMİŞİ

Hasan Basri KIZILBAY

          1970 yılında Adıyaman'da Doğdu. İlk,Orta ve Lise Tahsilini Adıyaman'da tamamladıktan sonra. Yüksek Tahsilin iİnönü Üniversitesinde tamamladı.

          1988 yılında Atatürk barajında teknik ressam olarak çalıştı. 1992 yılında Adıyaman Belediyesi imar uygulama teknisyeni olarak görev yaptı. 1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde çeşitli görevlerde bulundu. 1999 yılında tekrar Adıyaman Belediyesine geçiş yaparak çeşitli görevlerde bulundu ve şu an Özel Kalem Müdürlüğü görevini sürdürmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır. 

MÜDÜRLÜK HABERLERİ

 • BELEDİYEMİZİN OKULLARA VERDİĞİ DESTEK TAKDİR GÖRÜYOR
  BELEDİYEMİZİN OKULLARA VERDİĞİ DESTEK TAKDİR GÖRÜYOR

  Adıyaman’da eğitimin kalitesini arttırma adına üzerine düşen görevleri yerine getiren Belediyemiz, eğitimcilerden ve velilerden takdir görüyor.

 • BELEDİYEMİZDEN 1954 SPOR’A 500 BİN TL
  BELEDİYEMİZDEN 1954 SPOR’A 500 BİN TL

  Belediyemiz, 3. Lig mücadelesi veren Adıyaman 1954 Spor’a desteğini sürdürüyor.

 • ADIYAMAN KÜLTÜRÜNÜ VUSLAT TV’DE TANITTIK
  ADIYAMAN KÜLTÜRÜNÜ VUSLAT TV’DE TANITTIK

  Belediyemiz, Adıyaman’ın türkülerini, çiğköftesini ve diğer yöresel tatlarıyla ürünlerini Malatya’dan ulusal yayın yapan Vuslat TV’de yayınlanan ‘Cumali Duman ile Fasl-ı Muhabbet’ isimli programda tanıttı.

 • BAŞKANIMIZDAN, MUHTAR TAŞ’A ZİYARET
  BAŞKANIMIZDAN, MUHTAR TAŞ’A ZİYARET

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, oturduğu mahallenin muhtarı da olan Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahdulkadir Geylanı Taş’ı ziyaret ederek mahallesinin ve muhtarların sorunları hakkında bilgi aldı.

 • MEGA PROJELERE İMZA ATACAĞIZ
  MEGA PROJELERE İMZA ATACAĞIZ

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’nun göreve gelmesinden sonra şehrin temel sorunlarını bir bir çözen Belediyemiz, şehrin imajını değiştirecek yeni projeleri de hayata geçirmek için düğmeye bastı.