MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

icon Telefon:
|
icon Fax:
 
icon Mail:

MÜDÜRÜMÜZÜN ÖZGEÇMİŞİ

Hasan Basri KIZILBAY

           1970 yılında Adıyaman'da Doğdu. İlk,Orta ve Lise Tahsilini Adıyaman'da tamamladıktan sonra. Yüksek Tahsilin iİnönü Üniversitesinde tamamladı.

          1988 yılında Atatürk barajında teknik ressam olarak çalıştı. 1992 yılında Adıyaman Belediyesi imar uygulama teknisyeni olarak görev yaptı. 1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde çeşitli görevlerde bulundu. 1999 yılında tekrar Adıyaman Belediyesine geçiş yaparak çeşitli görevlerde bulundu ve şu an Özel Kalem Müdürlüğü görevini sürdürmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır. 

MÜDÜRLÜK HABERLERİ

 • 70 İLDEN 130 MUHTARI AĞIRLADIK
  70 İLDEN 130 MUHTARI AĞIRLADIK

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, İstişare ve Yönetim Kurulu Toplantısı için Adıyaman’a gelen Türkiye Muhtarlar Konfederasyona mensup muhtarları ağırladı.

 • BAŞKANIMIZDAN, MUHTAR TAŞ’A ZİYARET
  BAŞKANIMIZDAN, MUHTAR TAŞ’A ZİYARET

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, oturduğu mahallenin muhtarı da olan Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahdulkadir Geylanı Taş’ı ziyaret ederek mahallesinin ve muhtarların sorunları hakkında bilgi aldı.

 • BAŞKANIMIZ, MUHTARLAR VE MİNİBÜS KOOPERATİFİ...
  BAŞKANIMIZ, MUHTARLAR VE MİNİBÜS KOOPERATİFİ BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, mahalle muhtarları ve minibüs kooperatifi başkanlarıyla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

 • BAŞKANIMIZ, MUHTARLARIN GÜNÜNÜ KUTLADI
  BAŞKANIMIZ, MUHTARLARIN GÜNÜNÜ KUTLADI

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Adıyaman’daki muhtarları belediyede ağırlayıp, sorun ve taleplerini dinledi.

 • BAŞKANIMIZDAN MAHALLE MUHTARLARINA ZİYARET
  BAŞKANIMIZDAN MAHALLE MUHTARLARINA ZİYARET

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, il merkezine bağlı mahalle muhtarıyla bir araya gelerek mahallelerin sorunları hakkında bilgi aldı.