a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BELEDİYEMİZDEN, ADIYAMAN 1954 SPOR’A NAKDİ YARDIM

    Belediyemiz Ocak ayı meclis toplantısında, ilimizi BAL liginde temsil eden Adıyaman 1954 Spor’a nakdi yardımda bulunma kararı alındı.

   Adıyaman’da amatör ve profesyonel spora ciddi destekler veren belediyemiz, daha önce BAL Liginde mücadele eden Adıyaman 1954 Spor ile ilde faaliyetlerini sürdüren amatör futbol takımlarına maddi destekte bulunmuştu. Bu yardımlarını 2017 yılında da sürdürmek için kolları sıvayan Belediye Meclisimiz, ilk toplantıda Adıyaman 1954 Spor Kulübüne nakdi yardımda bulunmak için karar aldı.

  Adıyaman’ı profesyonel ligde temsil etmek için Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de başarı sonuçlara imza atan ve aldığı seri galibiyetlerle sezonun ilk yarısını grubunda lider tamamlayan Adıyaman 1954 Spor’a destek olmak için bu kararı aldıklarını açıklayan belediyemiz yetkilileri konu ile ilgili, “Türkiye Bölgesel Amatör Ligi 2. Grupta elde ettiği başarılı sonuçlarla ilimizi en iyi şekilde temsil eden Adıyaman 1954 Spor Kulübü’nün ihtiyaçlarını karşılaması için nakdi yardım yapılmasına karar verildi” bilgilerini verdi.