a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

İŞİTME ENGELLİLER MANAVGAT’A BİLENİYOR

     Turkcell Sağırlar Futbol Süper Ligi’nde mücadele eden Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı, bu hafta kendi evinde ağırlayacağı Manavgat Belediyesi İşitme Engellilerspor maçında sıkı şekilde hazırlanıyor.

     Geçen hafta deplasmanda İzmir Bornova İşitme Engellilerspor’u 2-0 mağlup ederek Turkcell Sağırlar Süper Lig’inde ilk 3 hedefinde bir engeli daha aşan Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı, bu hafta kendi evinde ağırlayacağı Manavgat Belediyesi İşitme Engellilerspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

     24 Aralık Pazar günü Altınşehir Mansur Yardımcı Stadı’nda Manavgat Belediyesi İşitme Engellilerspor karşısında da galibiyet alarak yoluna kayıpsız devam etmek isteyen Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı’nın çalışmaları hakkında bilgi veren Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Kulübü Başkanı ve takım kaptanı Mahmut Zafer Taştan, hedeflerinin maçtan 3 puanla ayrılmak olduğunu ve çalışmalarına bu inançla devam ettiklerini dile getirdi.

     Takımın son haftalardaki formundan oldukça memnun olduğunu da sözlerine ekleyen Taştan, Pazar günü oynanacak olan maçta taraftar desteğini arkalarında görmek istediklerini dile getirerek şunları söyledi: “Geçen hafta Bornova deplasmanında aldığımız galibiyetle moralimiz yükseldi. İnşallah bu moralle, Pazar günü kendi evimizde oynayacağımız Manavgat Belediyesi İşitme Engellilerspor maçından da galibiyetle ayrılıp, ilk 3 hedefimize emin adımlarla devam ederiz. Alacağımız galibiyeti her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya ve tüm taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz.”

     Takımın teknik sorumlusu Murat Sezgin ise yaptığı açıklamada Manavgat Belediyesi İşitme Engellilerspor’u yenip üst sıralarda kendilerine iyi bir yer bulmak istediklerini dile getirerek, tüm Adıyamanlıları maça davet etti.