a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

MERHUM HENTBOLCULARIMIZ UNUTULMADI

    2016 yılında lig maçı için Kayseri’ye giderken meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımının iki oyuncusu, vefatlarının ikinci yılında unutulmadı.

    2016 yılında Kayseri deplasmanında oynanacak olan ligin son maçına giderken Adıyaman Belediyespor Hentbol Takımı’nı Kayseri’ye götüren midibüsün Kayseri’ye bağlı Sarız ilçesi Ayranlık Mevkii’nde kaza geçirmesi sonucunda hayatını kaybeden 21 yaşındaki Ebu Sadık Ünlü ile 20 yaşındaki Ahmet Öztürk, vefatının ikinci yılında unutulmadı.

   Adıyaman Belediyespor’un resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Vefatlarının 2. yılında Ebu Sadık Ünlü ve Ahmet Öztürk’ü saygıyla anıyoruz. Mekânları cennet olsun” mesajı yayımlandı.

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise merhum sporcuların ailelerine sabır dileyerek, iki genç ve gelecek vaat eden oyuncularının acısını hala yaşadıklarını dile getirdi.

  Konu ile ilgili bir açıklama yapan Adıyaman Belediyespor Kulüp Başkanı Aykut Dündar ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “2 yıl önce meydana gelen elim trafik kazasında aramızdan ayrılan iki kardeşimizin acısını hala içimizde hissediyoruz. Ebu Sadık Ünlü ile Ahmet Öztürk kardeşlerimize Allah’tan rahmet, üzüntülü ailelerine ve camiamıza bir kez daha başsağlığı diliyoruz.”