a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

TEMİZLİK ÇALIŞMASI GECE GÜNDÜZ DEVAM EDİYOR

     Belediyemiz, kötü koku ve görüntüye sebep olmamaları için şehir merkezindeki çöp konteynırlarına rutin bakım yapıyor.

      Şehir genelinde kötü koku ve görüntüye sebep olmamaları için çöp konteynırlarında rutin bakım yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, özel dizayn edilmiş araçla konteynırları dezenfekte ederek kötü konunun ve görüntünün önüne geçiyor.

    Gün içerisinde sokak sokak çöp toplayıp, gece geç saatlere kadar temizlik çalışmalarını yürüten Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, gece boyunca da trafiğin yoğun olduğu caddelerde konteynır temizliğini gerçekleştiriyor. Yapılan çalışmayla ilgili açıklamada bulunan yetkililerimiz, il merkezindeki tüm çöp konteynırlarında düzenli olarak dezenfekte işlemi uyguladıklarını dile getirerek, bu şekilde hem pis kokuların giderildiğini hem de haşerelerle mücadele edildiğini belirtti. Günde yaklaşık 100 konteynırı dezenfekte sistemi ile temizlediklerini de sözlerine ekleyen yetkililerimiz, vatandaşlardan evsel atıklarını su sızdırmaz çöp poşetleri ile birlikte konteynerlere atmalarını istedi.

       Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise yetkililerimize ve çalışanlarımıza teşekkür etti.