a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BELEDİYEMİZDEN 7/24 TEMİZLİK ÇALIŞMASI

     Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, daha temiz bir Adıyaman için gece gündüz demeden haftanın 7 günü 24 saat şehrin dört bir noktasında temizlik çalışması yapıyor.

     Daha temiz bir Adıyaman için çalışmalarını sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, şehrin dört bir noktasında gece gündüz demeden, 7/24 saat temizlik çalışması yapıyor.

    Çarşı merkezinden ara sokaklara, duvarlara yapıştırılan ilanlardan şehrin muhtelif yerlerine, mesire alanlarından ibadethanelere kadar her yerde çalışmalarını sürdürerek çirkin görüntüye neden olan her noktaya ulaşan ekiplerimiz tarafından sürdürülen çalışmalar halkın da takdirini topluyor.

    Konu ile ilgili bilgilendirmede bulunan Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkililerimiz, “Şehir merkezinde sürdürdüğümüz rutin temizlik çalışmaların yanı sıra, buharlı yıkama aracımızla şehir merkezindeki duvar, direk, otobüs durağı ve elektrik trafolarının üzerine yapıştırılan ilan-reklamları temizleyen ekiplerimiz, il merkezimizdeki kötü görüntüyü ortadan kaldırıyor. Bunun dışında özellikle yaz mevsimlerinde vatandaşlarımız tarafından yoğun bir şekilde kullanılan mesire alanları ile yine halkımızın sıklıkla kullandığı ibadethanelerde de temizlik çalışması yapan ekiplerimiz, halkımızın daha temiz bir ilde yaşaması için gece gündüz demeden çalışıyor” diye konuştu.