a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ESKİ KÂHTA CADDESİNDE KALDIRIM ÇALIŞMASI

      Belediyemiz tarafından Eski Kâhta Caddesinde gerçekleştirilen altyapı ve asfaltlama çalışmalarının ardından kaldırım yenileme çalışmalarına başlandı.

    Bahçelievler Mahallesi Eski Kâhta Caddesi’nde daha önce Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilen altyapı çalışmaları ile Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilen asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasından sonra kaldırım yenileme çalışmalarına başlandı.

    Konu ile ilgili bilgi veren ve Adıyaman Belediyesi olarak şehir merkezindeki tüm caddelerin kaldırımlarının yenileneceğini söyleyen yetkililerimiz, “Daha önce Eski Kahta Caddesinde mevcutta bulunan 150’lik asbest hatları, 350’lik PVC hatlarla değiştiren Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin çalışmalarının ardından Fen İşleri Müdürlüğümüz hızlı bir şekilde asfalt çalışması gerçekleştirmişti. Bu çalışmaların bitmesinden sonra, belediye olarak şehir merkezinde baştan sona yenilemeyi planladığımız kaldırım çalışmalarına bu caddemizde başladık. Vatandaşımıza hayırlı olsun” diye konuştu.