a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ESKİ KAHTA CADDESİ İLE SAKARYA CADDESİ’NE YENİ KALDIRIM

     Belediyemiz tarafından şehir genelinde başlatılan kaldırım yenileme çalışmaları Eski Kahta Caddesi ile Sakarya Caddesi’nde devam ediyor.

       Belediyemiz tarafından şehir merkezinde ve ana caddelerde gerçekleştirilecek olan 17 kilometrelik kaldırım yenileme çalışmaları Eski Kahta Caddesi ile Sakarya Caddesi’nde başladı.

     Her iki caddede de devam eden çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, şehir merkezinde ve ana arterlerde birden fazla model ve şekilde olan kaldırımları tek parça halinde yenileyeceklerini belirterek, “Şehrin doğu ile batı kısmı arasında yer alan, İl Özel İdaresi ile Yeni Hükümet Binası inşaatının olduğu alan arasındaki Eski Kahta Caddesi, Harıkçı Caddesi, Gölbaşı Caddesi, Dokuz Eylül Caddesi, Atatürk Caddesi ile Sakarya Caddesi ve Eski Zey Yolu gibi ana yollarda gerçekleştireceğimiz kaldırım düzenleme çalışmasına Eski Kahta Caddesi ile Sakarya Caddesi’nde başladık. Mayıs ayına kadar tamamlamayı planladığımız çalışmalarda kısmen bazalt, kısmen de kumlama taşı kullanılacak. Şehir estetiğine değer katacağına inandığımız bu yeni çalışmamızın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.