a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ALTINŞEHİR MAHALLESİ’NİN KUZEY KISMINDAKİ TAZİYE EVİ İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR

     Belediyemiz tarafından, Altınşehir Mahallesinin Kuzey kesiminde yapımı devam eden taziye evi inşaatı hızla devam ediyor.

    ‘Her Mahalleye Bir Taziye Evi’ projesi kapsamında Altınşehir Mahallesi’nin Kuzey kısmında yapımına başladığı taziye evinin inşaat çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Belediyemiz, inşaatın temel kısmını tamamladı.

    Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren yetkililerimiz, inşaatın tamamını kısa süre içerisinde bitirmeyi hedeflediklerini dile getirilerek, “Kısa süre önce yapımına başladığımız Altınşehir Mahallesi’nin Kuzey kısmındaki taziye evinin temel kısmı tamamlandı. Bayan ve erkekler için iki kat olarak inşa edilecek olan taziye evinin tamamını kısa sürede bitirmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

    Mahallenin Güney kısmında yapımı tamamlanmak üzere olan taziye evinden sonra Kuzey kısmına da taziye evi yapan Belediyemize teşekkür eden Mahalle Muhtarı Yaşar Tohumcu ise yaptığı değerlendirmede, “Mahallemizin Güney kısmında daha önce tek kattan oluşan bir taziye evi vardı ama yetmiyordu. Taleplerimize kayıtsız kalmayan Belediye Başkanımız önce mahallemizin Güney kısmında, daha sonra da Kuzey kısmında iki yeni taziye evi inşaatına başladı. Güney kısımdaki taziye evi bitmek üzere, kısa süre içerisinde halkımıza hizmet vermeye başlayacak. Kuzey kısımdaki taziye evimizin ise temeli tamamlandı. İnşallah bu yaz burası da tamamlanarak hizmete girecek” dedi.