a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ALTINŞEHİR MAHALLESİ YENİ TAZİYE EVİNE KAVUŞTU

    Belediyemiz tarafından, Altınşehir Mahallesinde hayırsever vatandaşların da desteğiyle yapımı tamamlanan yeni taziye evi hizmet vermeye başladı

     ‘Her Mahalleye Bir Taziye Evi’ projesi kapsamında Belediyemiz tarafından Altınşehir Mahallesi’nde yapımı devam eden iki (kuzey ve güney) taziye evinin güney kısmında olanı tamamlanarak hizmet vermeye başladı.

    Mahallelerinde eksikliğini ciddi şekilde hissettikleri taziye evinden dolayı Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür eden Altınşehir Mahallesi Muhtarı M. Yaşar Tohumcu, “50 binin üstünde bir nüfusa sahip olan mahallemizde sadece bir tane taziye evi vardı, onda da bayanlar için yer yoktu. Bizim için ciddi bir eksiklik olan taziye evi talebimize kayıtsız kalmayan Belediye Başkanımız, mahallemizin güneyine ve kuzeyine iki tane taziye evi yapılması için talimat verdi. Güneyde yapımı tamamlanan taziye evi hizmet vermeye başladı. Kuzeydeki taziye evi de birkaç aya tamamlanacak inşallah. Belediye Başkanımıza ve diğer emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.