a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

TBMM BAŞKAN VEKİLİMİZ AYDIN’DAN, BELEDİYE MECLİSİMİZE VE İTFAİYEMİZE ZİYARET

    TBMM Başkan Vekilimiz ve AK Parti Adıyaman milletvekilimiz Ahmet Aydın, Belediyemizin Haziran ayı meclis toplantısına katılarak meclis üyelerimizle bir araya geldi. Aydın, daha sonra İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek itfaiyecilerimizle sohbet etti.

      24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan erken genel seçim için çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Adıyaman teşkilatı şehrin dört bir yanında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

     Son olarak, 24 Haziran’da yapılacak olan 27. dönem milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den 1. sıra adayı olan TBMM Başkan Vekilimiz ve AK Parti Adıyaman milletvekilimiz Ahmet Aydın, AK Parti İl Başkan Vekilimiz Mehmet Dağtekin ve partililerle birlikte, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’nun ev sahipliğinde önce Haziran ayı meclis toplantısına katılarak meclis üyelerimizle, daha sonra da yine Belediyemiz bünyesinde hizmet veren İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek itfaiyecilerimizle bir araya geldi.

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’nun başkanlığını yaptığı meclis toplantısına katılan TBMM Başkan Vekilimiz ve Adıyaman milletvekilimiz Ahmet Aydın ile AK Parti İl Başkan Vekilimiz Mehmet Dağtekin ve partililer, belediyemiz tarafından sürdürülen ve yapımı planlanan yatırımlar ile ilgili bilgi aldı. Ziyarette bir konuşma yapan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, yapılacak olan erken seçimin önemine dikkat çekerek, daha önce de dile getirdiği gibi 24 Haziran seçimlerinde Adıyaman’daki hedeflerinin Başkanlık seçiminde Türkiye rekoru kırmak, milletvekilliğinde de 5-0 yapmak olduğunu yineledi.

      TBMM Başkan Vekilimiz Aydın ise yaptığı konuşmada misafirperverliği dolayısıyla Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya ve meclis üyelerimize teşekkür ederek, 24 Haziran’da 5’te 5 yapacaklarına inandıklarını ifade etti. Aydın, “24 Haziran sürecini en iyi şekilde geçirerek güzel neticeler alacağımız inşallah. Hedefimiz 5-0 yaparak Ankara’ya gitmek. İnşallah tüm teşkilatlarımızın başarılı çalışması ile bu hedefe ulaşırız” diye konuştu.

      Heyet daha sonra İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, itfaiyecilerimizle bir araya geldi.