a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

YKS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE MÜJDE

    15 ve 16 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS’ye girecek öğrencilerimiz için belediye otobüslerimiz ücretsiz hizmet verecek.

   Belediyemiz, hafta sonu gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’na girecek olan öğrencilerimiz için sınav süresince belediye otobüslerinin ücretsiz hizmet vereceğini açıkladı.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın talimatıyla gerçekleştirilecek olan kararla ilgili bilgi veren yetkililerimiz, “15 Haziran Cumartesi ile 16 Haziran Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Adıyaman Belediyesi olarak, sınava girecek olan öğrencilerimizin başarısı için sınav günü belediye hoparlörlerimizden herhangi bir ilan ve anons yapılmayacak. Yine Başkanımızın talimatıyla, öğrencilerimizin sınavlara daha kolay ulaşabilmelerine katkı sunmak için sınav süresi boyunca belediyemize ait otobüsler, sınav giriş kartını gösteren tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak hizmet verecek” diye konuştu.

    Alınan karardan duydukları memnuniyeti dile getiren öğrencilerimiz ise Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.