a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BELEDİYEMİZDEN ŞEHRİN KUZEYİNE NEFES ALDIRACAK PROJE

     Belediyemiz, şehrin kuzey kısmında 25 bin metrekarelik bir alan üzerinde birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği ‘Kent Park’ın yapımına başladı.

      Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’nun göreve başlamasından sonra sosyal projelere ağırlık veren Belediyemiz, şehrin kuzey kısmında yeni ve büyük bir parkın daha çalışmalarına başladı.

     Yaklaşık 3 milyon 500 bin TL’lik bir maliyete sahip olacak Kent Park ile ilgili bilgi veren yetkililerimiz, yatırımın tamamının Belediyemiz bütçesinden karşılanacağını dile getirerek şunları söyledi: “Şehrin kuzey kısmı olan Yeni Mahalle’de (TOKİ yolu) 25 bin metrekarelik bir alan üzerine büyük bir park çalışmasına başladık. İçinde restaurant, kafeterya, basketbol sahası, fitness ve spor alanı, çocuk oyun alanı, kamelyalar, süs havuzları, anne-bebek bakım odası, WC ile yürüyüş ve bisiklet yolunun bulunacağı projemizde kafeterya ve WC’lerinin yapımına başlandı. Yaklaşık bir yıl içerisinde tamamlayarak hizmete sunmayı planladığımız parkımız şimdiden halkımıza hayırlı olsun.”