a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

TUT YOLUNUN DA ALTYAPI SORUNU GİDERİLİYOR

    Yeni Mahallede bulunan Tut Yolu’nda altyapı çalışmalarını sürdüren Belediyemiz, mahallenin altyapı sorununu ortadan kaldırmayı hedefliyor.

   Adıyaman tarihinin en büyük altyapı yatırımına imza atan Belediyemiz yeni sezona Yeni Mahalle’den başladı.

   Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM) ekiplerimiz tarafından Yeni Mahalle’de sürdürülen çalışmalar kapsamında, Tut Yoluna 400’lük altyapı hattı döşediklerini söyleyen yetkililerimiz, hedeflerinin mahallenin altyapı sorununu sıfıra indirmek olduğunu dile getirdi.

  Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Bakan Yardımcılarımız M. Said Kutlu ve Reşit Bilgin, ASKİM Müdürümüz Emre Özdal’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Konu ile ilgili bir değerlendirmede bulunan yetkililerimiz, Adıyaman tarihinin en büyük altyapı çalışmalarının bu yılda devam edeceğini belirterek, “2014 yılının yaz mevsiminde başlayan ve şehirde en küçük altyapı sorunu kalmayıncaya kadar devam edecek olan altyapı hattı yenileme çalışmalarımıza bu yıl da Yeni Mahalle’den başladık. Daha önce mahallede yaşanan sorunları ortadan kaldırmak için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda yoğun gayret ortaya koyan personelimize çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

  Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Yeni Mahalle sakinleri ise Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya ve ekibine teşekkür etti.