a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ABDURRAHMAN ÖNÜL’ÜN İLAHİLERİYLE GÜZEL BİR GECE YAŞANDI

     Belediyemiz tarafından, düzenlenen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programında hemşehrilerimizle buluşan Abdurrahman Önül, büyük ilgi gördü.

     Ramazan akşamlarına renk katan ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinlikleri kapsamında hemşehrilerimizle buluşan Türk Tasavvuf Müziği Sanatçısı Abdurrahman Önül, söylediği birbirinden güzel ilahi ve ezgilerle Adıyamanlıları kendisine hayran bıraktı.

      Belediyemiz tarafından Demokrasi Parkı içerisinde bulunan alanda gerçekleştirilen konseri dinlemek için yüzlerce hemşerimiz alanı doldurdu. Abdurrahman Önül’ün seslendirdiği ilahilerle Ramazanın manevi atmosferinde güzel bir gece yaşayan davetliler, sanatçının bütün ilahilerine hep bir ağızdan eşlik etti.

     Söylediği ilahilerle büyük beğeni toplayan Abdurrahman Önül, böyle bir geceyi düzenledikleri için Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

     Gecenin anısına Belediye Başkanımız F.Hüsrev Kutlu ve AK Parti İl Başkan Vekili Mehmet Dağtekin, sanatçıya teşekkür belgesi ve hediye takdim etti.