a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ALTYAPI YATIRIMLARIMIZ MEYVESİNİ VERMEYE BAŞLADI

    Son yağışlar, Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen altyapı çalışmalarının ne kadar faydalı bir yatırım olduğunu ortaya koydu.

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’nun göreve gelmesinden sonra gerçekleştirilen altyapı yatırımlarımız meyvelerini vermeye başladı. Şehrin büyük bir kısmında tamamlanan altyapı çalışmalarından sonra, son iki gündür yağan yağışlardan dolayı ALO 153 hattımız ile Beyaz Masa birimimize gelen su baskını şikayeti sayısı havaların güzel olduğu günde gelen şikayet sayısını geçmedi.

   Konu ile ilgili bilgi veren ve şehir genelinde 30 yıldır yenilenmediği için artık çökme noktasına gelen altyapıyı yenilemek için başlatılan çalışmaların büyük oranda tamamlandığını ve yapılan çalışmanın faydalarını görmeye başladıklarını söyleyen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 17 Ocak Çarşamba günü başlayan ve Meteoroloji Müdürlüğü tarafından Çarşamba günü 08.00 ila Perşembe günü 03.00 saatleri arasında yapılan ölçümlere göre metrekareye düşen 12 kilogramlık yağış miktarına rağmen ALO 153 hattı ile Beyaz Masa’ya ulaşan su baskını sayısının normal günde gelen şikayet sayısını geçmediğini dile getirdi.

   Daha önce her yağışta su baskını yaşanan mahallelerde yaşayan vatandaşlarımız ise bu yağışlarda herhangi bir olumsuzluk yaşanmadıklarını dile getirerek, Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür etti.