a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ ‘YAĞIŞ’ DENETİMİNDE

 

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, önceki akşam etkili olan yağışlardan dolayı olası olumsuzlukları engellemek için yoğun mesai ortaya koyan ASKİM ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi.

    Adıyaman’da önceki akşam etkili olan şiddetli yağışlardan dolayı meydana gelebilecek olası bir olumsuzluğun önüne geçmek için gece boyunca mesai yapan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM) ekiplerimizin çalışmalarını yenide inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, halkın mağdur olmaması için fedakarca çalışan personele teşekkür etti.

  Denetimlerle ilgili bir değerlendirmede bulunan Başkanımız, “Gece saatlerinde şiddetini arttıran yağışlardan dolayı su baskınlarının yaşanmaması için yoğun bir çalışma ortaya koyan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğümüze bağlı personelimizin çalışmalarını yerinde inceledik. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan atlatılan şiddetli yağışlarda ortaya koydukları gayretli çalışmalardan dolayı mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

    Gece boyu devam eden yağışlarda herhangi bir olumsuzluk yaşanmazken, vatandaşlarımızda belediyemize gayretinden dolayı teşekkür etti.