Share

İHA GENEL MÜDÜRÜ ARVAS’TAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

     Belediyemizin de katkılarıyla İhlas Haber Ajansı tarafından Demokrasi Parkı’nda açılan ‘Oradaydık, Unutmadık, Unutturmadık’ adlı 15 Temmuz resim sergisinin açılış programına katılmak üzere Adıyaman’a gelen İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Hamit Arvas ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

      15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıldönümünde İhlas Haber Ajansı objektiflerine yansıyan hain girişimin fotoğraflarının sergilendiği programa katılmak üzere Adıyaman’a gelen İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Hamit Arvas ve beraberindeki heyet, sergiye destek veren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ve nezaket ziyaretinde bulundu.

     Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya katkılarından dolayı teşekkür eden İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Hamit Arvas’ın gerçekleştirdiği ziyarette; İhlas Haber Ajansı Haber Koordinatörü İrfan Altıkardeş, İhlas Haber Ajansı İdari İşler Koordinatörü Bilal Koç, İhlas Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Ahmet Orhan Akın ve İhlas Haber Ajansı Adıyaman Temsilcisi Ahmet Arslantaş ile Adıyaman Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz İskender Korkut da hazır bulundu.

      Adıyaman’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Hamit Arvas, açtıkları sergiyle ilgili kısa bir bilgi vererek, “Milletimizin darbeye karşı gösterdiği refleksi olduğu gibi yansıtmak için objektiflerimize yansıyan fotoğraflardan oluşturduğumuz sergiyi 45 ille birlikte Adıyaman’da da açtık. Adıyaman’da açtığımız sergiye destek veren Belediye Başkanımıza teşekkür etmek istedik” diye konuştu.

      Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise yaptığı açıklamada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yayın politikasıyla her kesimin takdirini toplayan İhlas Haber Ajansının değerli yönetimine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Tüm dünyada olduğu gibi Adıyaman’da da özverili çalışmalarda bulunan İhlas Haber Ajansı ailesini açtıkları 15 Temmuz sergisinden dolayı kutluyorum” şeklinde konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 12.07.2017