a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, GAZETECİLER CEMİYETLERİNİN BAŞKANLARINI AĞIRLADI

    Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti’nin davetlisi olarak ilimize gelen Kırşehir, Çorum, Nevşehir, Niğde, Tarsus ve Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanları, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ile birlikte, AGAD tarafından düzenlenen ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ etkinliğine katılmak üzere ilimize gelen Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sait Yanık, Çorum Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı Birkan Demirci ve Başkanvekili Hacı Odabaş, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Melih İlbağı, Niğde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Necmi Pişkin, Tarsus Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Okan Çalışkan ve Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şahin Özer’i makamında ağırladı.

     Belediyemizin çalışmaları hakkında Başkanımızdan bilgi alan Gazeteciler Cemiyeti Başkanları, Adıyaman’da olmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, sıcak ilgisinden dolayı Başkanımıza teşekkür ettiler.

      Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, misafirlerinin ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.