a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, TARAFTARLARLA İÇ İÇE

    Federasyon tarafından verilen cezadan dolayı takımı Adıyaman 1954 Spor’u kendi evinde karşılaştığı Siverek Belediyespor maçında tribünden destekleyemeyen taraftarlar Belediyemizin düzenlediği organizasyonda tek yürek oldu.

      Hafta sonu kendi evinde ağırladığı Siverek Belediyespor maçına cezasından dolayı taraftar desteğinden yoksun çıkan Adıyaman 1954 Spor rakibini 1-0 mağlup ederek şampiyonluk yolunda önemli bir haftayı daha kayıpsız geçmeyi bildi.

       Takımını zorlu maçta yalnız bırakmak istemeyen taraftarlar, Belediyemiz tarafından maçın oynandığı Atatürk Stadyumunun hemen yanındaki Cumhuriyet Kapalı Spor Salonunda düzenlenen canlı yayın organizasyonuna katılarak hem tek yürek oldu, hem de desteğinin takımla birlikte olduğunu göstermeye çalıştı.

      Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüz tarafından canlı olarak yayınlanan maçı Cumhuriyet Kapalı Spor Salonuna kurduğu dev ekrandan veren ve kendisine ait sosyal tesislerde yayınlayan Belediyemizin bu organizasyonu taraftarlardan yoğun ilgi gördü. Kapalı Spor Salonunun tribünlerini dolduran yüzlerce taraftar, tezahüratlarıyla salonu inletti. Maçın ilk yarısını stadyumda izleyen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu da, ikinci yarıda Cumhuriyet Spor Salonuna gelerek maçın geri kalanını buradan izledi ve taraftarın coşkusuna ortak oldu.

      Maç sonunda bir değerlendirmede bulunan Başkanımız, BAL Liginde mücadele eden ve grubunda lider durumda bulunan Adıyaman 1954 Spor’un sezon sonunda mutlu sona ulaşması için ellerinden geleni yaptıklarını dile getirerek, “Artık ilimizin profesyonel futbol liglerinde temsil edilme zamanı geldi. Bunun için Adıyaman Belediyesi olarak BAL Ligindeki temsilcimiz Adıyaman 1954 Spor’a desteklerimiz sürüyor. Bu anlamda, Siverek Belediyespor maçında taraftar desteğinden yoksun olan takımımıza destek olmak için sosyal medya hesabımızdan canlı olarak yayınladığımız maçı hem stadımızın hemen yanında bulunan Cumhuriyet Kapalı Spor Salonuna kurduğumuz dev ekranda hem de belediyemizin sosyal tesislerinde canlı olarak yayınladık. Taraftarımızın yoğun ilgi gösterdiği bu organizasyonumuza verdiği destekten dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fikret Keleş’e ve ekibine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

      Organizasyona yoğun ilgi gösteren taraftar ise Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve ekibine teşekkür etti.