a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

KALICI SEMT PAZARI BEĞENİ TOPLUYOR

     Belediyemiz tarafından Yeni Mahalleye yapılan kalıcı semt pazarı inşaatı büyük ölçüde tamamlanarak, hizmet verecek seviyeye geldi.

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’nun seçim vaatleri arasında yer alan ‘Kalıcı Semt Pazarı’nın ilkini Yeni Mahallede yapan Belediyemiz çalışmalarını tamamlayarak kısa süre içerisinde hizmete açmaya hazırlanıyor.

   Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından öncülüğünde gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde yapımı tamamlanan semt pazarı ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 4 bin metrekarelik alan üzerine 3 bin 200 metrekaresi kapalı olacak şekilde tasarlanan kalıcı semt pazarının yüzde 99 oranında tamamlandığını dile getirerek, kısa süre içerisinde açılışını gerçekleştireceklerini söyledi.

  Yapılan çalışmadan büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Yeni Mahalle Muhtarı İ. Halil Cebeci ise yaptığı açıklamada, “Şehrimizin ilk kalıcı semt pazarı belediyemiz tarafından mahallemizde inşa edildi. Oldukça yararlı bir çalışma olduğuna inandığım kalıcı semt pazarı projesi ile halkımız pazar alışverişlerini daha sağlıklı yapacak, esnafımızda daha düzgün şartlarda satışlarını gerçekleştirecek. Emeklerinden ve mahallemizle ilgili ilettiğimiz her soruna hızlı bir şekilde yanıt veren Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.