a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

‘CENNETE GİDEMEZSEK YANDIK’ PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

    Belediyemiz ile Türkiye Gençlik Vakfı Adıyaman Şubesi tarafından düzenlenen ‘Cennete Gidemezsek Yandık’ adlı program yoğun ilgi gördü.

     Belediyemiz ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Adıyaman Şubesi tarafından Sözler Köşkü’nde Fatih Yağcı ve Ceyhun Hamit Yılmaz’ın konuşmacı olarak katıldıkları, ‘Cennete Gidemezsek Yandık’ adıyla düzenlenen program Adıyamanlı gençler tarafından yoğun ilgi gördü.

     Adıyaman Belediyesi Konferans salonunda düzenlenen programa Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan, Adıyaman Belediye Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu, Türkiye Gençlik Vakfı Adıyaman İl Başkanı Yunus Emre Pektaş, okul müdürleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program Ceyhun Hamit Yılmaz’ın açılış konuşması ile devam etti. Daha sonra konuşan Fatih Yağcı, ayetler ve hadisler ışığında cehennemin zorluklarından ve cennetin güzelliklerinden bahsetti. Fatih Yağcı ve Ceyhun Hamit Yılmaz’ın, katılımcıların çeşitli sorularını yanıtlamasının ardından program sona erdi.