a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

MUHTARLARIMIZA HEDİYEMİZ BİLGİSAYAR+YAZICI

          Belediyemiz tarafından Adıyaman merkezde bulunan 33 mahalle muhtarına bilgisayar ve yazıcı dağıtıldı.

          Adıyaman Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen bilgisayar dağıtım törenine Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu,         Adıyaman Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Hanifi Şaşmaz, Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş, belediye meclis üyeleri ve 33 mahalle muhtarı katıldı.

          Tören öncesi Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu mahalle muhtarlarıyla tek tek ilgilenerek, mahallelerin sorunlarını muhtarlarından  dinledi. Yapılan konuşmalar sonrasında Başkan Kutlu tarafından 33 mahalle muhtarına bilgisayar ve yazıcı verildi. Bilgisayar dağıtım töreninde bir konuşma yapan Başkan Kutlu; “Bu bilgisayarları mahallemizin hizmetinde daha faydalı olmak için kullanacağız ve belediye ile olan irtibatların sağlanmasında da önemli bir rol oynayacaktır” dedi.

         Mahalle muhtarları ise; “Bu bilgisayarlar muhtarlık için çok büyük bir eksiklikti. Bu eksikliği Sayın Belediye Başkanımız giderdi. 33 mahalle muhtarına teslim edildi. Bunu da biz vatandaşların mağdur olmaması için vatandaşın rahatlığı için kullanacağız. Adıyaman Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz” dediler.