a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİMİZ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

   Belediyemiz, gençlerin yoğun talebine kayıtsız kalmayarak şehir merkezindeki büyük parklarda ücretsiz internet hizmeti vermeye başladı.

  Yaptığı yeniliklerle halk odaklı belediyecilikte adından söz ettiren Belediyemiz, gençlerinde taleplerine kulak vererek şehir merkezindeki dört büyük park ile kale ve Keleş Konağı’nda vatandaşların ücretsiz yararlanabileceği kablosuz internet hizmeti vermeye başladı.

   Bilgi İşlem Müdürlüğümüz tarafından yapılan çalışmalar neticesinde hizmete giren ücretsiz internet hizmeti hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Demokrasi Parkı, Mimar Sinan Kültür Parkı, Altınşehir Hacegan Parkı, Karaali-Eğriçay Parkı ile şehir kalesi ve Keleş Konağı’nda kablosuz internet erişiminin halkın hizmetine açıldığını müjdeledi.

   Özellikle üniversite öğrencileri ile gençler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan yeni uygulama hakkında görüşlerini dile getiren vatandaşlar ise belediyenin hayata geçirdiği hizmetlerle her geçen gün kalitesini arttırdığını belirtti.

    Belediyemizin ücretsiz internet hizmetinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü öğrencisi Mehmet Alkayış, “Günümüzün internet çağı olmasından dolayı böyle bir hizmetin topluma açık alanlarda verilmesi gerçekten yerinde bir hizmet. Adıyaman Belediyesine verdiği bu hizmetten dolayı tüm üniversite öğrencileri adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  Adıyaman Üniversitesi İnşaat Bölümü öğrencisi Berrin Ayhan ise yaptığı değerlendirmede, verilen hizmetten dolayı Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ederek, “Belediyeye ait parkta ücretsiz internet dışında çok uygun fiyata verilen çay ve diğer içeceklerde bizi çok memnun ediyor” dedi.

  Adıyaman Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü öğrencisi Şeyda Öztürkeri da belediyemiz tarafından ücretsiz internet hizmeti verilmesinin oldukça güzel bir çalışma olduğunu belirterek, yetkililerimize teşekkür etti.