a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BELEDİYEMİZDEN MUHTARLARA BİLGİSAYAR

    Belediyemiz, il merkezine bağlı mahalle muhtarına masaüstü bilgisayar dağıttı.

    Belediyemiz tarafından 33 mahalle muhtarına verilmek üzere satın alınan bilgisayarların dağıtımına başlandı.

  Muhtarların halka daha iyi hizmet sunabilmek için Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın talimatıyla satın alınan masaüstü bilgisayarlar, Bilgi İşlem Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından muhtarlara teslim ediliyor.

   Konu ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız, Adıyaman Belediyesi olarak vatandaşların işlerini daha iyi ve sağlıklı bir şekilde yürütebilmeleri amacıyla muhtarlara masaüstü bilgisayar hediye ettiklerini söyledi. Başkanımız, “Muhtarlarımız, belediyemizin mahallelerdeki temsilcisidir. Bundan dolayı bizler için çok önemli ve değerliler. Onların isteğini mahalle sakinlerimizin isteği bilip taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz. Bu anlamda 33 mahalle muhtarımıza verilmek üzere masaüstü bilgisayarı aldık ve onlara hediye etmeye başladık” diye konuştu.

   Hediye edilen bilgisayarları alan mahalle muhtarları ise yaptıkları konuşmada, çağın gereği olan bilgisayarın hem kendilerinin, hem de vatandaşın işini kolaylaştıracağını dile getirerek, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.