a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share
MUHALEFET PARTİLERİNDEN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

         

           CHP ve MHP il yönetimi, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

      Halkın her kesimine eşit bir şekilde yaklaşan ve uyguladığı ‘halk odaklı’ belediyecilikle büyük takdir toplayan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret eden muhalefet partilerinin temsilcileri, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan ve her kesime gösterdiği sıcak ilgiden dolayı takdirlerini ve teşekkürlerini iletti.

     İlk olarak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Hüseyin Özgün ile parti yöneticilerinin ziyaret gerçekleştirdiği Başkanımızı, daha sonra da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Mehmet Yıldırım ile Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş makamında ziyaret etti.

     Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde, yapılan çalışmalar hakkında Başkanımızdan bilgi alıp, önerilerini sunan parti temsilcileri, Belediyemize her partiliye eşit yaklaşımın gerçekleşmesinden duydukları memnuniyeti de dile getirdiler.

    Gerçekleşen ziyaretlerle ilgi değerlendirmede bulunan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise MHP ve CHP il yöneticilerine, Adıyaman’ın sorunlarına gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek, “Belediye Başkanlığı makamı herkesin makamıdır. Bu makama gelip şehrin menfaatleri için öneride bulunan herkese kapımız sonuna kadar açık. Bu anlamda bizleri ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi ile Cumhuriyet Halk Partisi yöneticilerine teşekkür ediyorum. İnşallah, başka yerlerde pek görülmeyen bu birliktelikle şehrimizi daha güzel noktalara ulaştırırız” şeklinde konuştu.