a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZDAN, BAŞBAKANIMIZA ‘MESCİD- AKSA’ TABLOSU

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresine katılmak üzere Adıyaman’a gelen Başbakanımız Binali Yıldırım’a belediyemiz kurslarında üretilen hediyeler takdim etti.

     AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresine katılmak üzere Adıyaman’a gelen Başbakanımız Binali Yıldırım, kongrede yaptığı konuşmada sıraladığı müjdelerle Adıyamanlıları sevindirdi.

     Yeni Mahallede bulunan Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen kongreden sonra Adıyaman Valiliğini ziyaret eden Başbakanımız Binali Yıldırım ile burada bir görüşme yapan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, belediyemizin çalışmaları hakkında hazırlanan brifingi sundu. Daha sonra Belediyemize bağlı Kadın ve Gençlik Merkezinde eğitim gören kursiyerler tarafından hazırlanan Mescid-i Aksa işlemeli halı tablosu başta olmak üzere çanta ve el yapımı Osmanlı yemenisini kendisine hediye eden Başkanımıza teşekkür eden Başbakanımız Binali Yıldırım, Belediyemiz Şeref Deftrini imzalayıp, Başkanımıza çeşitli hediyeler takdim etti.