a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

SİYASİLERDEN, BAŞKANIMIZA NEZAKET ZİYARETİ

     CHP İl Başkanı Mehmet Yıldırım ile ilçe ve belde belediye başkanları, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

     Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Yıldırım, Tut Belediye Başkanı Cemal Avcı ve Tut CHP İlçe Başkanlığı yönetimi ile birlikte Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

   Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Mehmet Yıldırım, Belediye Başkanımıza yaptığı gayretli çalışmalardan dolayı tebrik etti.

     Tut Belediye Başkanı Cemal Avcı ise kendilerini her zaman sıcak bir şekilde karşılayan Başkanımız teşekkür etti.

    CHP İl Başkanı Mehmet Yıldırım, Tut Belediye Başkanı Cemal Avcı ve Tut CHP İlçe Başkanlığı yönetiminden sonra Başkanımızı ziyaret eden Şambayat Belde Belediye Başkanı Nejdet Arıcı ile Yaylakonak Belde Belediye Başkanı Hasan Karakaya, yaptığı çalışmalarla Adıyaman’da önemli işlere imza attığını söyledikleri Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu tebrik ettiler.

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ana muhalefet partisi il başkanıyla, ilçe ve beldelerden gelen belediye başkanlarını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.