a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

    Her fırsatta halk, STK ve kurum yetkilileriyle bir araya gelmeye özen gösteren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Kızılay Şube Başkanı ve Malatya’dan ulusal yayın yapan Vuslat TV’nin Genel Koordinatörünü ağırladı.

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, makamında ağırladığı vatandaşlardan geriye kalan zamanlarında ilde faaliyetlerini sürdüren kurum, kuruluş ve STK temsilcilerini makamında kabul ederek, yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuyor.

   Bu anlamda Adıyaman Kızılay Şube Başkanı Bekir Uyanığı makamında ağılayan Başkanımız, Kızılay’ın çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarette bir açıklama yaparak Kızılay’ın çalışmalarını takdirle takip ettiklerini söyleyen Başkanımıza teşekkür eden Kızılay Şube Başkanı Uyanık, Adıyaman Belediyesi’nin de destekleriyle önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi.

  Daha sonra Malatya’dan ulusal yayın yapan Vuslat TV’nin Genel Koordinatörü İskender Yılmaz’ı makamında ağırlayan Belediye Başkanımız, Vuslat TV’nin Adıyaman’ı da içine alan geniş bir bölge yayınına sahip olduğunu dile getirerek, Adıyaman’ın tanıtımına göstermiş oldukları katkıdan dolayı teşekkür etti. Yılmaz ise Başkanımıza misafirperverliğinden dolayı teşekkür edip, bundan sonraki dönemde yapılacak olan yayınlar hakkında bilgi verdi.