a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZIN EŞİ, PROTOKOL EŞLERİNE KADIN VE GENÇLİK MERKEZLERİNİ TANITTI

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’nun eşi Fulya Kutlu, protokol eşlerine Belediyemiz bünyesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezlerini tanıttı.

    Belediyemiz bünyesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezlerini ziyaret eden protokol eşleri, kursiyerlerin yaptığı el emeği göz nuru çalışmaları tek tek inceledi.

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’nun eşi Fulya Kutlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Valimiz Nurullah Naci Kalkancı’nın eşi Yasemin Kalkancı’ya, Garnizon Komutanımız Albay Davut Kulalar’ın eşi Fatma Kulalar, Jandarma Komutanımız Ercan Atasoy’un eşi Ünzile Atasoy ile Emniyet Müdürümüz Metin Alper’in eşi Kezban Alper eşlik etti.

   Siteler ve Fatih mahallelerinde bulunan Kadın ve Gençlik Merkezlerindeki giyim, kuaförlük, ev tekstili, rölyef, bilgisayar, bilgisayarlı muhasebe, Arapça, okuma-yazma, Kur-an’ı Kerim, takı tasarım, bakır işlemeciliği, İngilizce, halı ve kilim dokuma, diksiyon, Osmanlı yemenisi ve Suriyeli vatandaşlar için verilen Türkçe kurslarını tek tek gezerek, hem kursiyerle hem de eğitimcilerle sohbet eden protokol eşleri, yetkililerimizden de kurslar hakkında bilgi aldı.

   Belediyemiz bünyesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezleri hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Valimiz Nurullah Naci Kalkancı’nın eşi Yasemin Kalkancı, kurslarda çok güzel çalışmalara imza atıldığını dile getirerek, emeği geçenleri tebrik etti.

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’nun eşi Fulya Kutlu ise ev sahibi olarak yaptığı konuşmada, merkezin henüz yeni olduğunu ancak kısa süre içerisinde güzel çalışmalara imza atıldığını belirterek, merkezlerinde protokol eşlerini ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.