a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAKAN FAKIBABA: “ADIYAMAN BELEDİYESİ PROJELERİYLE GÖZ DOLDURUYOR”

     AK Parti İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Siyaset Akademisi’nin açılışı programına katılmak üzere ilimize gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba, Belediyemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’dan üzerinde çalışılan projeler hakkında bilgi aldı.

       AK Parti Adıyaman İl Başkanlığımız tarafından gerçekleştirilen Siyaset Akademisi’nin açılış programına katılıp ilk dersi vermek için ilimize gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba, Belediyemizi ziyaret etti.

     Belediyemiz ziyareti öncesi civarındaki esnafı gezerek halkımızla uzun uzun sohbet eden Bakanımız, daha sonra beraberinde Valimiz Nurullah Naci Kalkancı, AK Parti Adıyaman Milletvekillerimiz İ. Halil Fırat ve Salih Fırat, AK Parti İl Başkanımız Mehmet Erdoğan, AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış, ilçe belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz ve partililerimiz ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bürokratlarıyla birlikte Belediyemize geçti. Burada Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve ekibi tarafından karşılanan Bakanımız, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Belediyemiz tarafından sürdürülen projeler hakkında Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’dan bilgi aldı.

       Başkanımız tarafından verilen brifingi inceledikten sonra bir açıklama yapan Bakanımız, kendisinin de eski bir belediye başkanı olduğunu hatırlatarak, “İncelediğim projelerin hepsi de birbirinden güzel. İnanıyorum ki zaten güzel bir şehir olan Adıyaman, bu projelerin ortaya çıkmasıyla bir başka güzel olacak. Zaten siyasetin de amacı bu. İnsanların daha rahat ve güzel bir ortamda yaşaması için siyasiler bu tür projeleri hayata geçirmeli. Bu anlamda sayın başkanı ve ekibini yürekten kutluyorum” diye konuştu.

      Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise yaptığı konuşmada, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba ve beraberindeki heyete ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

      Başkanımız, ziyaret sonunda Şeref Defteri’ni imzalayan Bakanımıza, Adıyaman Belediyesi Kadın ve Gençlik Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan bir tablo hediye etti.