a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI TOPRAK’TAN BELEDİYEMİZE ZİYARET

     AK Parti Adıyaman milletvekili adayı Muhammed Fatih Toprak, seçim çalışmaları kapsamında Belediyemizi ziyaret etti.

      24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Adıyaman milletvekili adaylarından Muhammed Fatih Toprak, Belediyemizi ziyaret etti.

      24 Haziran’da yapılacak olan 27. dönem milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den 3. sıra adayı olan Toprak, beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve AK Parti teşkilatıyla birlikte başkanlık makamında ziyaret ettiği Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ile sohbet etti.

      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız, 24 Haziran’da ülke olarak çok önemli bir seçime gideceklerini ve bu önemli seçim öncesi hep birlikte gece gündüz demeden çalışarak seçimden alınlarının akıyla ayrılacaklarını dile getirerek, “Adıyaman olarak hedefimiz, hem Başkanlık seçiminde yine Türkiye rekoru kırarak dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a en büyük desteği vermek, hem de milletvekilliğinde de 5 kardeşimizi birden meclise yollamaktır. Buna inancımız tam” şeklinde konuştu.

      AK Parti Adıyaman milletvekili adayı Torak ise, her zaman yanlarında olan ve siyasi tecrübesini kendileriyle paylaşan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

      AK Parti Adıyaman milletvekili adayı Muhammed Fatih Toprak, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve beraberindeki AK Parti teşkilatı daha sonra belediyemiz hizmet binasını gezerek, çalışanlarımızla sohbet etti. Çalışanlarımızdan 24 Haziran seçimleri için destek isteyen heyet, daha sonra Belediye Başkan Yardımcımız M. Said Kutlu ve meclis üyelerimizle de bir araya geldikten sonra seçim çalışmalarına devam etmek için belediyemizden ayrıldı.