a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ VE MİLLETVEKİLİMİZ KADIN VE GENÇLİK MERKEZLERİMİZİ ZİYARET

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve milletvekilimiz İ. Halil Fırat, seçim çalışmaları kapsamında Belediyemiz bünyesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezlerimizi ziyaret etti.

      24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve AK Parti Adıyaman milletvekilimiz ve 27. dönem milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den 2. sıra adayı olan İ. Halil Fırat, beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış ve AK Parti teşkilatıyla birlikte Belediyemiz bünyesinde hizmetlerini sürdüren Kadın ve Gençlik Merkezlerimizi ziyaret ederek, kursiyerlerden dua ve destek istedi.

    Siteler ve Fatih mahallelerinde bulunan Kadın ve Gençlik Merkezlerimizdeki giyim, kuaförlük, ev tekstili, rölyef, bilgisayar, bilgisayarlı muhasebe, Arapça, okuma-yazma, Kur-an’ı Kerim, takı tasarım, bakır işlemeciliği, İngilizce, halı ve kilim dokuma, diksiyon, Osmanlı yemenisi ve Suriyeli vatandaşlar için verilen Türkçe kurslarını tek tek gezerek, hem kursiyerle hem de eğitimcilerle sohbet eden Başkanımız ve milletvekilimiz, kursiyerlerden 24 Haziran seçimleri için destek ve dua istedi.

      Kursiyerlerimiz ise ülkede son yıllarda önemli gelişmeler yaşandığını dile getirerek, AK Parti heyetine 24 Temmuz seçimlerinde başarılar diledi.