a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

Ramazan Akşamlarında ‘Okuma ve Okutmanın Ehemmiyeti’ Anlatıldı

 

     Belediyemiz tarafından Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programında Adıyamanlılarla buluşan Ramazan Köklü Hoca tarafından ‘Okuma ve Okutmanın Ehemmiyeti’ konulu konferans verildi.

    Adıyaman’da Ramazan akşamlarına renk katan ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinlikleri kapsamında Adıyamanlılarla buluşan Ramazan Köklü Hoca ‘Okuma ve Okutmanın Ehemmiyeti’ konusunda bir konferans verdi.

 

    Belediyemiz tarafından Demokrasi Parkı içerisinde bulunan alanda gerçekleştirilen konferans Ahmet Ökçün tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Daha sonra Gülbahar Anaokulu öğrencilerinden Muhammed Zahit Doğan, Arif Nihat Asya’nın ‘Bayrak’ şiirini okuyarak davetlileri duygulandırdı. Son olarak kürsüye gelen Ramazan Köklü Hoca, ‘Okuma ve Okutmanın Ehemmiyeti’ konusunda konferansını gerçekleştirdi.

 

    Konferans sonunda gecenin anısına Gülbahar Anaokulu öğrencilerinden Muhammed Zahit Doğan ile Ramazan Köklü Hocaya teşekkür hediyesi takdim edildi.