a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ADIYAMANLI TİYATRO SEVERLERDEN ‘MİDAS’IN KULAKLARI’NA YOĞUN İLGİ

     Belediyemiz tarafından Adıyamanlı tiyatro severler için sahnelenen ‘Midas’ın Kulakları’ isimli tiyatro oyunu yoğun ilgi gördü.

  Belediyemiz, Trabzon Devlet Tiyatrosu tarafından hazırlanan ‘Midas’ın Kulakları’ adlı tiyatro oyununu Adıyamanlı tiyatro severlerle buluşturdu. Adıyamanlılardan yoğun ilgi gören tiyatro oyunu için Adıyaman Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu tıka basa doldu.

   Güngör Dilmen’in kaleme aldığı, Oğuz Utku Güneş’in yönettiği, Uğur Keleş, Banu Manioğlu, Duygu Dokgöz, Yavuz Topçuoğlu, Ahmet Uzuner, Taha Mataracı, Gürkan Erarslan ile Elvan Tibukoğlu rol aldığı oyunu, Vali Abdullah Erin ve eşi, AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve eşi, Askerlik Şubesi Başkanı Davut Kulalar, Jandarma Alay Komutanı Ercan Atasoy, Eöniyet Müdürü Metin Alper, STK temsilcileri ve kurum müdürleri de beğeniyle izledi.

   Oyun sonunda Vali Abdullah Erin ve eşi, milletvekili Adnan Boynukara ile Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve eşi oyunculara çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti. Oyunda Kral Midas rolünü oynayan Trabzon Devlet Tiyatroları Bölge Müdürü Uğur Keleş de il protokolüne Trabzonspor forması ve kaşkolü hediye ederek, emeği geçenlere teşekkür etti.