a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, ADIYAMAN 1954 SPOR’U KAMP YAPTIĞI OTELDE ZİYARET ETTİ

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, bu sezon 2. Lig’de mücadele edecek olan Adıyaman 1954 Spor’un teknik heyetini ve futbolcularını kamp yaptığı Kızılcahamam’daki otellerinde ziyaret ederek moral verdi.

   Bu sezon ilimizi 2. Lig’de temsil edecek olan Adıyaman 1954 Spor’un her zaman yanında olan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, yeni sezon hazırlıklarını Ankara Kızılcahamam’da sürdüren sarı-yeşilli ekibin teknik heyetini ve futbolcularını ziyaret ederek, başarılar diledi.

   Çeşitli programlara katılmak için gittiği Ankara’da şehrin takımı olan Adıyaman 1954 Spor’u da kamp yaptığı otelde ziyaret eden Başkanımız, “Her yıl bir üst lige çıkmayı alışkanlık haline getiren şehrimizin gurur kaynağı olan takımımızdan bu yıl da 1. Lig’e çıkmasını bekliyoruz. Allah’ın izniyle ekibimiz ve teknik kadromuz bunu başaracak kalitede. Böyle kaliteli bir kadro oluşturan başta kulüp başkanımız, yöneticilerimiz ve teknik heyetimiz olmak üzere herkesi tebrik ediyorum” diye konuştu.

   Yöneticiler ve teknik heyet ise takıma olan desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve kampta bile bu desteğini sürdüren Başkanımıza teşekkür ettiler.