a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, HALKIMIZIN SORUNLARINI DİNLİYOR

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, ekibiyle birlikte ‘Halk Günleri’ kapsamında makamında ağırladığı vatandaşların sorunlarını dinliyor.

     Adıyaman Belediyesi’nin kapılarını halka açarak ‘halk odaklı’ belediyecilikte önemli bir ivme kazandıran Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle birlikte makamında ağırladığı vatandaşların sorunlarını dinleyip, çözüm yolları arıyor.

     Son olarak Belediye Başkan Yardımcılarımızdan Reşit Bilgin ve Ahmet Vechi Yüksek ile Fen İşleri Müdürümüz Zeynal Abidin Sağlam ve İmar ve Şehircilik Müdürümüz Mehmet Salih Alkayış ile birlikte ‘Halk Günleri’ kapsamında vatandaşları ağırlayan Başkanımız, Belediye Başkanlığı makamının herkesin makamı olduğunu söyledi. Vatandaşların dertlerini, sorunlarını ve önerilerini dinleyip, imkanları dahilinde çözmeye yada hayata geçirmeye çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Başkanımız, “Yoğun mesaimizden geriye kalan zamanlarımızda fırsat buldukça vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. İnşallah el birliğiyle huzur ve barış kenti olan Adıyaman’ımızı en güzel yerlere taşıyacağız” şeklinde konuştu.

      Vatandaşlarımız ise Başkanımız tarafından uygulanan bu yöntemden duydukları memnuniyeti dile getirdi.