a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ ‘MÜZİK DİNLETİSİ’NDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi tarafından gerçekleştirilen ‘Müzik Dinletisi’ne katılarak, öğrencilerin seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara eşlik etti.

     Daha önce birçok okulda öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin de davetini geri çevirmedi.

    Adıyaman Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından gerçekleştirilen ‘Müzik Dinletisi’ne Askerlik Şubesi Başkanı Davut Kulalar ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik ile birlikte katılan Başkanımız, öğrencilerin seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara eşlik etti.

   Adıyaman Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Orhan Çelik, idareciler ve öğretmenler tarafından karşılanan Başkanımız ve protokol üyeleri, konser sonunda öğrencilerin sorun ve taleplerini dinleyerek, çeşitli tavsiyelerde bulundu. Başkanımız, öğrencilere esprili bir dille avukatlık, milletvekilliği ve belediye başkanlığı deneyimlerini anlatarak, onların da ileride iyi bir sanatçı olmaları için bazı önerilerde bulundu.

    Konuşmaların ardından kürsüye çıkan Adıyaman Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Orhan Çelik, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ederek, “Her davet ettiğimizde öğrencilerimizle buluşan, okulumuzun piyano eksiğini görünce bu eksiğimizi gideren Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu’ya şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

    Program sonunda öğrenciler, Başkanımıza çiçek takdim etti.