a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

STK’LARDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET

    Adıyamanlılar Vakfı yöneticileri, Safvan Bin Muattal Cami Koruma ve Yaşatma Derneği yöneticileri ile Spor-Der Başkanı ve yöneticileri, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

     İstanbul’da faal olarak çalışmalarını yürüten Adıyamanlılar Vakfı mütevelli heyeti, Adıyaman’da çalışmalarını sürdüren Safvan Bin Muattal Camii Koruma ve Yaşatma Derneği başkanı ve üyeleri ile Adıyaman’da sporcuların bir araya geldiği Spor-Der’in başkanı ve üyeleri, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

     Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretlerin ilkinde, Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy, eski başkan ve yönetim kurulu üyesi Ömer Özkartal ve mütevelli heyeti, Başkanımızı ziyaret ederek yaptıkları çalışmalardan bahsedip, sohbet etti.

    Diğer ziyarette de, Safvan Bin Muattal Cami Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mahmut Elçi ve üyeler, Başkanımıza Sahabe Safvan Bin Muattal Hazretlerinin kabrinin bulunduğu alanda devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

    Son ziyarette ise Başkanımızı ziyaret eden Spor-Der Başkanı Mesut Karayılan ve yönetimi, spora verdiği desteklerden dolayı Başkanımıza teşekkür etti.

     Misafirleriyle yakından ilgilenen Başkanımız, Adıyaman Belediyesi olarak, Adıyaman’ın menfaatleri için yapılan ve yapılacak olan her çalışmanın içerisinde yer almak istediklerini söyledi ve yöneticilere gayretlerinden dolayı teşekkür etti.