a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, AK PARTİ İSLAHİYE KADIN KOLLARINI AĞIRLADI

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi, AK Parti İslahiye Kadın Kolları Başkanını ve yönetimini ağırladı.

     Çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Adıyaman’a gelen AK Parti Gaziantep İslahiye Kadın Kolları Başkanı Fethiye Erdoğan ile yönetim kurulu üyelerini ağırlayan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi, misafirleriyle yakından ilgilendi.

    Belediyemizin kadınlara yönelik yaptığı çalışmaları yerinde gören AK Parti İslahiye Kadın Kolları yöneticileri, akşam Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendinin ev sahipliğini yaptığı programa katıldı. Keleş Konağında gerçekleşen programda, Belediyemiz Harfane Grubu’nun seslendirdiği birbirinden güzel türkülere eşlik eden heyet, misafirperverliğinden dolayı Belediye Başkanımıza ve eşine teşekkür etti.

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Adıyaman’ın güzelliklerini ve misafirperverliğini görmek isteyen herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.