a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm gazetecilerin gününü kutladı.

     10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, demokratik ülkelerin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi olan gazeteciliği tarafsız ve objektif bir şekilde yapan tüm gazetecilerin gününü kutladı.

      Mesajına, gazetecilerin çalışma koşullarını düzenleyerek, sosyal haklar sağlayan 212 sayılı yasanın yürürlüğe girdiği 10 Ocak 1961 yılından bu yana kutlanan ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla görev yapan tüm basın mensuplarına başarılar dileyerek başlayan Başkanımız, “İnsanlara sağlıklı ve doğru haber akışı sağlayan basın mensuplarının üstlendiği misyon oldukça önemlidir. Bu önemli görevi hakkıyla icra eden ve halkımızı bilgilendirmek için mücadele eden tüm basın mensubu arkadaşlarımız takdirin en büyüğünü hak ediyor. Gerçekleri araştıran, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatan, evrensel meslek ilkelerine uyan tüm gazeteci kardeşlerimizin ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.