a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, ŞEHİR ESTETİĞİNE KATKI SUNAN GENÇLERE TEŞEKKÜR ETTİ

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, şehir estetiğine katkı sunulması için başlattıkları kent merkezindeki elektrik trafolarının boyama işini yapan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerine teşekkür etti.

     Belediyemiz tarafından şehir güzelleştirme projeleri kapsamında başlatılan şehir merkezindeki trafoların boyanması işini yapan Güzel Sanatlar Lisesi’nin Resim Bölümünde okuyan gönüllü öğrencileri makamında ağırlayan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür ederek katılım sertifikası takdim etti.

    ‘Vatan’ ve ‘bayrak’ temalı resimlerle süslenen trafoların şehre ayrı bir hava kattığını ancak bunu yapan gönüllü öğrencilerin davranışının da bir o kadar övgüye değer olduğunu söyleyen Başkanımız, Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Orhan Çelik ile Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü hocaları ve öğrencilerine emeklerinden dolayı minnettar olduklarını belirtti.

      Yapılan çalışmalara katılan 28 gönüllü öğrenci ile öğretmene sertifikalarını ile birlikte hediye takdiminde bulunan Başkanımız, daha sonra öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.