a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ VATANDAŞLARLA İÇ İÇE…

     Yoğun mesaisinden geri kalan zamanının büyük bölümünü vatandaşlarla buluşarak geçiren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, makamında ağırladığı hemşehrilerinin sorun ve önerilerini dinliyor.

      Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, yoğun mesaisinden geriye kalan zamanlarını vatandaşlarla iç içe geçiriyor.

     Fırsat buldukça esnaf ve vatandaş ziyaretlerine katılan, çoğu zamanda vatandaşları makamında ağırlayan Başkanımız, kendisine gelen talep, öneri, şikayet ve sorunların çözülmesi için ivedi şekilde gerekli talimatlarda bulunuyor.

    Belediye Başkanlığının bir halk görevi olduğunu, başkanlık makamının da halkın evi olduğunu söyleyen Başkanımız, “Belediye Başkanlığı makamı herkesin makamıdır. Burada partili ayrımı yada başka tür bir ayrım söz konusu bile olamaz. Bizim göeve başladığımız günden bu yana tek düsturumuz budur. Kapımızı her kesimden vatandaşımıza ve misafirimize açtık, bundan sonra da açmaya devam edeceğiz” dedi.

     Bu anlamda vatandaş buluşmalarına devam ettiklerini de sözlerine ekleyen Başkanımız, “Fırsat buldukça vatandaşlarımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. İnşallah bundan sonra onlarla daha sık bir araya geleceğiz” diye konuştu.

     Başkanımızın güler yüz ve sıcakkanlı bir şekilde kendilerini karşılayıp, sorunlarını dinlediğini, söyleyen vatandaşlarımız ise bu duyarlılığından dolayı kendisine teşekkürlerini ilettiler.