a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, ÇEVRECİ ÖĞRENCİLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Özel Simya Koleji’nin çevreci öğrencilerini makamında ağırlayarak projelerini dinledi.

   Çevre temizliği ve geri dönüşüm konuları üzerinde projeler hazırlayan Özel Simya Koleji 4/B Sınıfı öğrencilerini makamında ağırlayan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, öğrencileri tek tek dinleyerek hazırladıkları projeler hakkında bilgi aldı.

   Gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan ve ziyaretin amacı hakkında bilgi veren Simya Koleji Fen Bilgisi Öğretmeni Rüvide Ulusoy, Fen Bilgisi dersi kapsamında ‘Çevre Temizliği ve Geri Dönüşüm’ konusunda çeşitli projeler hazırladıklarını ve bu projeleri Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ile paylaşmak istediklerini dile getirerek, “Bizi kabul ettiği için başkanımıza teşekkür diyoruz” şeklinde konuştu.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız ise geleceğin teminatı olan öğrencilerin böyle önemli konularda duyarlılık gösterip, fikirler sunmasının oldukça önemli olduğunu belirterek, projeye öncülük eden eğitimcileri kutladı.

   Daha sonra öğrencilerden tek tek projelerini dinleyen Başkanımız, tüm çocukları gönüllü çevreci ilan ederek, çevre konusundaki çalışmalarında kendilerinden destek isteyeceklerini söyledi.

   Öğrenci velisi olan AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış ile Belediye Başkan Yardımcımız M. Said Kutlu’nun da hazır bulunduğu ziyaret sonunda Başkanımız, öğrencilere çeşitli hediye ve ikramlarda bulundu.