a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZDAN, GÖLBAŞI CADDESİ ESNAFINA ZİYARET

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, şehrin en işlek caddelerinden olan Gölbaşı Caddesi esnafını ziyaret ederek, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

     Her fırsatta halkla iç içe olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, şehrin en işlek caddelerinden Gölbaşı Caddesi esnafını ziyaret etti.

    Birçok önemli mağazanın yer aldığı cadde üzerinde bulunan işyerlerini tek tek gezerek esnaf ve vatandaşlarımızla uzun uzun sohbet eden Başkanımız, Adıyaman Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verip, vatandaşın ve esnafların sorun ve önerileri dinledi.

   Özellikle Belediyemiz tarafından kısa bir süre önce yenilenen kaldırımların caddenin imajına daha uygun olduğunu söyleyen cadde esnaflarından Ruhi Akan, ziyaretinden dolayı Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ederek, “Daha önce farklı kaldırım taşlarından döşeli olan rengârenk kaldırımlar yapılan son çalışmalardan sonra tek çeşit ve şık bir görünüme kavuştu. Bu da bizi oldukça memnun etti. Şehrimizin vitrini konumunda bulunan Gölbaşı Caddesi’nde yapılan bu tür çalışmalar ilimiz için de oldukça önemli. Yaptığı çalışmalardan dolayı Başkanımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

   Bazı esnaflarımız da, kısa bir süre sonra açılacak olan AVM’nin esnafı olumsuz etkileyeceğini dile getirerek, Başkanımızdan bu konuda destek istedi.

   AVM’lerin günümüz modern kent yaşamında önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise yaptığı açıklamada, “Ancak bu AVM’lerin yerel esnafı yok etmesi anlamına gelmiyor. Adıyaman Belediyesi olarak biz esnafımızın her zaman yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz. Gölbaşı Caddesi üzerinde bulunan esnafımızın talepleri doğrultusunda cadde üzerinde yapacağımız çalışmalarla buranın cazibesinin daha da arttıracağız” diye konuştu.