a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZDAN, MESLEK ODALARI BAŞKANLARINA ZİYARET

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, gerçekleşen seçimlerde göreve yeniden ve yeni seçilen oda başkanlarına ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, geçtiğimiz günlerde olağan kongresini gerçekleştiren Adıyaman Berberler ve Otelciler Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, Adıyaman Fırıncılar Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, Adıyaman Kahveciler Esnaf Odasını ve Adıyaman Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odasını ziyaret etti.

    Yapılan seçimler sonucunda yeniden başkanlığa seçilen Berberler ve Otelciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet İspir’i ve yönetimini, Fırıncılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdulkadir Akbaş’ı ve yönetimini, Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Sinan Turan’ı ve yönetimini, Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanlığına yeni seçilen Şeyh Ahmet İnal’ı ve yönetimini ziyaret eden Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu.

  Ziyarette yaptığı açıklamada oda başkanlarına ve yönetimine hayırlı olsun demek için ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkanımız, odaların çalışmaları ve esnafın durumu hakkında da bilgi aldı.

    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren oda başkanları ise Başkanımıza teşekkür ettiler.