a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIDAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

 

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, tüm İslam âleminin Miraç Kandilini kutlayarak, bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam âleminin kandilini kutladı. Mesajında, Peygamber Efendimiz (SAV)’in göğe yükselme hadisesi olarak bilinen Miraç Kandilinin önemine değinen Başkanımız, Miraç’ın ilahi emirlere teslim olmakla yüce mertebelere erişmenin yolu olduğunu dile getirdi.

      Miraç Kandilinin tüm insanlığa ve İslam dünyasına barış, adalet ve hayırlar getirmesini de temenni eden Başkanımız, “Bu anlamlı geceler, kötülüklerden arınmak için birer fırsat niteliğindedir. Bu mübarek gecede; başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada refahın artması, iyiliğin ve kardeşliğin hâkim olması için dua etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, başta bütün hemşerilerim olmak üzere, tüm İslam âleminin Miraç Kandilini kutluyor, dünyaya ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.