a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZDAN, ADIYAMAN 1954 SPOR’A 150 BİN TL PRİM SÖZÜ

     Belediyemiz, 3. Lig’e çıkma yolunda son dönemece giren Adıyaman 1954 Spor’a, 3. Lig’e çıkması durumunda 150 bin TL prim sözü verdi.

    Bu sezon ilimizi Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de temsil eden ve sezonu şampiyon tamamlayarak play-off maçlarında oynama hakkı elde eden Adıyaman 1954 Spor’a sezon başından bu yana büyük destekler veren Belediyemiz, desteğini play-off maçları öncesi de sürdürdü.

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, gelecek sezon ilimizi profesyonel ligde temsil etmesi için Belediye Meclisinin aldığı kararla Adıyaman 1954 Spor’a 500 bin TL’lik destekte bulunmuş, bunun yanı sıra takımın tesis sorununu çözüp, taraftarların deplasmanlara gitmesine olanak sağlayarak şampiyonluğun en önemli mimarlarından birisi olmuştu. Elde edilen şampiyonluktan sonra takımın 3. Lig’e çıkması için oynayacağı play-off maçları öncesi 150 bin TL prim sözü de veren Başkanımız, taraftarın gönlünde taht kurdu.

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden kulüp yöneticileri, “Sezon başından beri takımımıza çok ciddi destekler veren Belediye Başkanımıza minnettarız. Gerek maddi, gerekse manevi anlamda her zaman yanımızda olan başkanımıza ve başkan yardımcımız Said Kutlu’ya çok teşekkür ediyoruz. İnşallah play-off maçlarından da istediğimiz sonuçla dönerek, 3. Lig hayalini gerçeğe dönüştürürüz” diye konuştu.

    Başkanımız ise yaptığı açıklamada, tek isteklerinin gelecek sezon Adıyaman’ı 3. Lig’de temsil eden bir takımın olması olduğunu söyleyerek, bu konuda üzerlerine düşen her göreve hazır olduklarını belirtti.